PVC
NORMAL LINE

NORMAL LINE

NORMAL LINE

Wzornictwo o klasycznej optyce i wyważonych proporcjach. Stonowany, neutralny wygląd i kontury zewnętrzne systemu Normal Line pasują praktycznie do każdej elewacji.

 

Układ dwóch uszczelek zewnętrznych zapewnia bardzo dobrą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną. Powierzchnie uszczelek ukierunkowane są ze spadkiem 15 stopni (identycznie jak profile) umożliwiając niezakłócone odprowadzanie wody i zanieczyszczeń.

 

W systemie Normal Line znajdują zastosowanie sprawdzone wzmocnienia stalowe zapewniające doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna oraz bezpieczeństwo antywłamaniowe. W ramie znajduje się komora przeznaczona na wzmocnienie stalowe zamknięte, natomiast w skrzydle – na wzmocnienie otwarte podwójnie sfalcowane (rozwiązanie wyjątkowe w technice okiennej).

 

CECHY PRODUKTU

 

Normal Line to system 5-komorowy o głębokości zabudowy 70 mm, zapewniający odpowiednią ochronę termiczną.

 

W systemie istnieje możliwość zastosowania oszklenia o grubości od 6 do 42 mm bez konieczności użycia dodatkowych profili.

 

Złożenie skrzydła oraz ramy okiennej wynosi tylko 118 mm wysokości, dzięki czemu powierzchnia szyby jest większa, a pomieszczenia lepiej doświetlone.

 

Budowa profili zapewnia pewny montaż okuć w skrzydle i ramie. Wkręty mocujące przechodzą przez kilka ścianek profilu, gwarantując ich trwałe i stabilne ułożenie.

SHARE
Works

Related Projects