PVC
PRESTIGE LINE

PRESTIGE LINE

PRESTIGE LINE

Prestige Line to system profili okiennych o wielokomorowej geometrii (7 komór w profilu ramy i 6 komór w profilu skrzydła) oraz głębokości zabudowy 82 mm, zapewniający efektywność energetyczną na najwyższym poziomie. Okna zbudowane na bazie tego systemu z powodzeniem można montować w domach energooszczędnych oraz pasywnych.


System wyposażony jest w dodatkową uszczelkę środkową, która poprawia parametry ochrony akustycznej i termicznej. Występuje ona w trzech dostępnych kolorach tworząc spójną całość z rdzeniem profilu.


Profile przystosowane są do dwu i trójszybowych pakietów, których szerokość mieści się w przedziale od 24 do 52 mm, co daje możliwość szklenia futryn i skrzydeł według indywidualnych potrzeb.


CECHY PRODUKTU

Pewne osadzenie szyby w profilu na głębokość 25 mm ogranicza skraplanie się na szybie pary wodnej oraz powoduje, że okno trudniej sforsować niepożądanym gościom.


Złożenie ramy okiennej i skrzydła zaczyna się od 114 mm wysokości, przekładając się na zwiększenie wysokości szklenia, a tym samym lepsze doświetlenie pomieszczeń.

SHARE
Works

Related Projects