PVC
VIEW SLIDE MAX

VIEW SLIDE MAX

VIEW SLIDE MAX

View Slide Max to nowatorski system przesuwny, w którym największy nacisk położono na maksymalne doświetlenie pomieszczeń, nie rezygnując z funkcjonalności użytkowania. Nowoczesne budownictwo ceni duże przeszklenia, pozwalające na budowę szklanych przesuwnych ścian, które w efektowny sposób wtapiają wnętrza domu w jego otoczenie. I taki jest właśnie system View Slide Max. Salon przenika do ogrodu, a ogród gości w salonie.


System gwarantuje doskonałe wartości izolacyjne, dzięki potrójnemu oszkleniu o grubości szkła do 54 mm. Zastosowano tu dwustopniowy system uszczelniania w obszarze skrzydła przesuwnego. Układ uszczelek zewnętrznych zapewnia drzwiom szczelność, nawet pod takim obciążeniem jak huraganowy wiatr i ulewny deszcz. Doskonałe parametry termoizolacyjne uzupełnia najnowszej generacji ciepły próg z tworzywa, który przy odpowiednim montażu scala wewnętrzną podłogę z zewnętrznym tarasem.


CECHY PRODUKTU


Doskonałe doświetlenie wnętrz, dzięki zminimalizowaniu wysokości profili okiennych i zmaksymalizowaniu powierzchni przeszklonych.


Zapewnienie harmonii wnętrza z otoczeniem zewnętrznym.


Termoizolacyjność, wodoszczelność i stabilność konstrukcji na najwyższym poziomie.


Łatwość obsługi.

SHARE
Works

Related Projects